Appartement te koop: Eerste Jan Steenstraat 8E, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenEerste Jan Steenstraat 8E

Eerste Jan Steenstraat 8E

Hercules Seghersbuurt, Amsterdam

€ 1.225.000
Buurt Hercules Seghersbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 159m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Pijp

Dit appartement aan de Eerste Jan Steenstraat voelt licht en ruim, met 108 m² woonoppervlak en energielabel A. Het is gebouwd in 2011, wat in een buurt met vrijwel uitsluitend vooroorlogse bouw een uitzondering is. De vraagprijs van €1.225.000 ligt aan de hoge kant, ook vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Hercules Seghersbuurt

De buurt Hercules Seghersbuurt is onderdeel van de Oude Pijp, een levendige wijk met veel jonge alleenstaanden en stellen. De omgevingsadressendichtheid is met 10.305 adressen per km² extreem hoog, je woont hier echt in de stad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een dynamische, dichtbevolkte buurt zien.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop om de hoek (159 m) of de Jumbo twee straten verder (224 m). Ook de Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand (398 m). Kinderdagverblijf en basisschool zitten op 500 meter respectievelijk 1 km afstand. Het Montessori Lyceum Amsterdam (253 m) en College ZUYD (278 m) zijn dichtbij voor voortgezet onderwijs. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder WWR Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.225.000
Prijs per m²€ 11.343
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte269m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtHercules Seghersbuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Eerste Jan Steenstraat 8E, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Hercules Seghersbuurt

Inwoners2.535
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hercules Seghersbuurt

Woningvoorraad1.686
Gem. WOZ-waarde€ 496.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Coop
Eerste Jan Steenstraat 53
159m
Jumbo
Ferdinand Bolstraat 89B
224m
Aldi
Pijnackerstraat 36
398m

Scholen

199 binnen 5 km

Montessori Lyceum Amsterdam - Hoofdlocatie
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
253m
College ZUYD
Voortgezet onderwijs · 402 leerlingen
278m
Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
376m

Veelgestelde vragen

Over Eerste Jan Steenstraat 8E, Amsterdam

Welk energielabel heeft Eerste Jan Steenstraat 8E?

De woning aan Eerste Jan Steenstraat 8E in Amsterdam heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.225.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 79% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€686.000). Het appartement is met 108 m² ook 38% groter dan het buurtgemiddelde van 78 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €609.393, maar dat betreft vaak kleinere woningen. Of de prijs reëel is, hangt af van de exacte staat en ligging, de markt in de Pijp is altijd in beweging.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,5 km afstand, dus dat is niet om de hoek. De hoge stedelijkheidsgraad (1) betekent dat je veel voorzieningen te voet of met de fiets kunt bereiken.