Een statig appartement aan het Zandpad
Dit appartement uit 1893 ligt aan een rustige weg, pal aan het Vondelpark en toch in het centrum van Amsterdam. Met een vraagprijs van €3.700.000 zit deze woning aan de hoge kant ten opzichte van het buurtgemiddelde. De prijs ligt 74% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €2.123.163, en ook per vierkante meter is dit een van de duurdere opties in de appartementen in Amsterdam.
Een woning met twee woonlagen
De woning heeft vier kamers, waaronder twee slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 863 m³ en de woonoppervlakte is volgens de makelaar 221 m², terwijl de BAG-registratie 223 m² aangeeft. Op de begane grond vind je een achtertuin van 99 m² op het zuidoosten. De woning heeft muurisolatie en vloerisolatie, een cv-ketel en is in gemeentelijke erfpacht met een einddatum van 15 november 2044. De VvE-bijdrage is €515,28 per maand.
Leven in de Vondelparkbuurt-Oost
Met 900 inwoners is dit een relatief kleine buurt, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,38, op basis van 258 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een hele fijne, rustige buurt met veel groen en geweldige bomen die verkoeling en ontspanning bieden". Een ander zegt: "It's calm, safe and green". De buurt Vondelparkbuurt-Oost heeft een woningvoorraad van 529 woningen, waarvan iets meer dan de helft koopwoningen is.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij de SPAR op 175 meter of de Albert Heijn op 293 meter. Voor schoolgaande kinderen is de Cornelis Vrijschool voor Basisonderwijs op 169 meter, en het Barlaeus Gymnasium op 435 meter. De huisarts zit op 604 meter en de apotheek op 251 meter. Het Leidseplein is op 185 meter met buslijnen 357, 397, N22 en N26, en de tramhalte op 297 meter met lijnen 1, 2, 5, 7, 17, 19 en 24. Het treinstation Amsterdam Centraal ligt op 2,5 kilometer. Dit alles binnen de gemeente Amsterdam.
Risico-indicaties
Wat wel bekend is, zijn de risico-indicaties op adresniveau, die een indicatie geven op gebiedsniveau en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB, van spoorweglawaai 31 dB en van vliegverkeer 47 dB, allemaal niet boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, omdat het pand uit 1893 stamt en in een KCAF-aandachtsgebied ligt. Het overstromingsrisico is nu gemiddeld en in 2050 laag, wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld en hittestress is nu gemiddeld en in 2050 verhoogd.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Sotheby's Realty Makelaars Nederland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Zandpad 3A1, Amsterdam
Wat is de vraagprijs van dit appartement?
De vraagprijs is €3.700.000. Dat is 74% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €2.123.163, en per vierkante meter ligt de prijs 21% hoger dan het buurtgemiddelde. De prijs per m² is €16.742, gebaseerd op de oppervlakte die de makelaar opgeeft. Het prijsoordeel is aan de hoge kant.
Hoe is de woning ingedeeld?
Het appartement heeft vier kamers, waaronder twee slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De woning ligt op de begane grond en heeft een achtertuin van 99 m² op het zuidoosten. De inhoud is 863 m³. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 221 m², terwijl de BAG-registratie 223 m² aangeeft.
Wat is de erfpachtconstructie?
De woning is in gemeentelijke erfpacht met een einddatum van 15 november 2044. Dat betekent dat de erfpacht nog tot die datum loopt. De VvE-bijdrage is €515,28 per maand. Verder heeft de woning muurisolatie en vloerisolatie en een cv-ketel.
Hoe is het funderingsrisico van dit pand?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. Het pand is gebouwd vóór 1970, namelijk in 1893, en 100% van de panden in dit postcodegebied is gebouwd vóór 1970. Dat verklaart de gemiddelde indicatie.
Wat is de geluidsbelasting rondom de woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB Lden, van spoorweglawaai 31 dB Lden en van vliegverkeer 47 dB Lden, allemaal voor het peiljaar 2022 of 2023. Geen van deze waarden ligt boven de geluidsnorm. Het zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze woning zelf.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De SPAR zit op 175 meter en de Albert Heijn op 293 meter. De Cornelis Vrijschool voor Basisonderwijs is op 169 meter en het Barlaeus Gymnasium op 435 meter. De huisarts zit op 604 meter en de apotheek op 251 meter. Het Leidseplein is op 185 meter met buslijnen 357, 397, N22 en N26.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
De dichtstbijzijnde bushalte is Amsterdam, Leidseplein op 185 meter, met lijnen 357, 397, N22 en N26. De tramhalte Leidseplein op 297 meter heeft lijnen 1, 2, 5, 7, 17, 19, 24, N82, N83, N84 en N88. Het treinstation Amsterdam Centraal ligt op 2,5 kilometer.
Wat zeggen bewoners over de omgeving?
Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,38, op basis van 258 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Een hele fijne, rustige buurt met veel groen en geweldige bomen die verkoeling en ontspanning bieden." Een ander noemt het "calm, safe and green". Deze beoordelingen gaan over de gemeente, niet specifiek over deze buurt.
Wat is het klimaatrisico voor deze locatie?
Het overstromingsrisico is nu gemiddeld en in 2050 laag. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Hittestress is nu gemiddeld en in 2050 verhoogd. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau uit de Klimaateffectatlas, geen voorspellingen voor deze specifieke woning.





