Appartement te koop: Stadionweg 158, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenStadionweg 158

Stadionweg 158

Minervabuurt-Midden, Amsterdam

€ 1.150.000
Buurt Minervabuurt-Midden, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 313m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Stadionweg 158: een klassiek appartement in de Apollobuurt

Dit appartement aan de Stadionweg ademt de sfeer van de jaren '50, met royale kamers en hoge plafonds. Met 114 m² woonoppervlak biedt het ruimte voor een comfortabel stadsleven. De woning ligt in de Minervabuurt-Midden, een rustige en groene buurt in Amsterdam-Zuid. Met een vraagprijs van €1.150.000 is dit appartement scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Minervabuurt-Midden: rustig, groen en gewild

De Minervabuurt-Midden is een geliefde buurt met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter midden in de stad, met brede straten en veel groen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een lage misdaadcijfers en veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Minervabuurt-Midden is een van de duurdere buurten van Amsterdam, met een gemiddelde vraagprijs van €1.438.000.

Het dagelijks leven aan de Stadionweg

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn om de hoek (313 m). De Eerste Openluchtschool voor het Gezonde Kind ligt op 124 meter. Voor het voortgezet onderwijs zijn het Gerrit van der Veen College en het Sint Ignatiusgymnasium op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen, van parken tot restaurants.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heeren Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 10.088
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte1790m²
Bouwjaar1957
BuurtMinervabuurt-Midden
WijkApollobuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Stadionweg 158, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Minervabuurt-Midden

Inwoners2.535
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Minervabuurt-Midden

Woningvoorraad1.118
Gem. WOZ-waarde€ 1.185.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Albert Heijn
Gerrit van der Veenstr 57
313m
Albert Heijn
Stadionweg 159
707m
AH to go
Zuidplein 24
783m

Scholen

187 binnen 5 km

Eerste Openluchtschool voor het Gezonde Kind
Basisonderwijs · 235 leerlingen
124m
Gerrit van der Veen College
Voortgezet onderwijs · 954 leerlingen
238m
HLZ
Voortgezet onderwijs · 951 leerlingen
342m

Veelgestelde vragen

Over Stadionweg 158, Amsterdam

Is €1.150.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.150.000 ligt ongeveer 20% onder de gemiddelde vraagprijs van €1.438.000 in de Minervabuurt-Midden. De mediaanprijs in de buurt is €1.250.000. Het appartement is daarmee aan de scherpe kant geprijsd, zeker gezien de gemiddelde verkoopprijs van €1.141.548 in de buurt. De gemiddelde verkooptijd is 20 dagen, wat wijst op een snelle markt.

Hoe is de buurt Minervabuurt-Midden om in te wonen?

De Minervabuurt-Midden is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage misdaadcijfers en veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en parken. Het is een van de duurdere buurten van Amsterdam, met een gemiddelde vraagprijs van €1.438.000. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5835 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied.