Appartement te koop: Caprihof 19, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenCaprihof 19

Caprihof 19

Nesselande, Rotterdam

€ 680.000
Buurt Nesselande, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Jumbo op 290m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nesselande

Dit appartement aan het Caprihof ademt rust. Met 135 m² woonoppervlak is er volop plek, en het bouwjaar 2007 betekent moderne bouw. De vraagprijs van €680.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte en de gewilde buurt. Kijk je naar andere appartementen in Rotterdam, dan valt op dat dit exemplaar bovengemiddeld groot is.

De buurt Nesselande

Nesselande is een moderne, veilige en kindvriendelijke wijk, volgens een bewoner: "Leuke wijk om in op te groeien, rustige sfeer op straat en je kan er goed wandelen." Een ander noemt het "de beste", al merkt een derde op dat "de buurt niet zoveel met elkaar in contact is." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 8,6. De buurt Nesselande telt veel gezinnen en koopwoningen, met een gemiddeld inkomen dat rond het landelijk gemiddelde ligt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Kinderen kunnen naar IKC Het Spectrum, op loopafstand, of Het Tangram, eveneens dichtbij. De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen, van parken tot sportclubs.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 680.000
Prijs per m²€ 5.037
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte845m²
Bouwjaar2007
BuurtNesselande
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam

Locatie

Caprihof 19, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.0
S
29-10-2025
Moderne, veilige en kindvriendelijke wijk.

Leuke wijk om in op te groeien, rustige sfeer op straat en je kan er goed wandelen. De buurtbewoners zijn matig betrokken met elkaar maar groeten wel vriendelijk. Er zijn meerdere scholen met goed onderwijs en een sportclub, dit versterkt de sociale cohesie. De metro, bus en twee snelwegen dichtbij maken dat je zo de wijk uit bent.

9.5
V
13-07-2024
De beste

Heel erg goed, masr een beetje vies en veel mensen sommige tijd

7.3
floris s
31-05-2024
leuk hoor

de buurt is niet zoveel met elkaar in contact in mijn ervaring

Buurt statistieken

Gegevens uit Nesselande

Inwoners13.135
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nesselande

Woningvoorraad4.764
Gem. WOZ-waarde€ 551.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Jumbo
Siciliëboulevard 402
290m
Albert Heijn
Maltaplein 52
424m
AH to go
Rijksweg A20
1964m

Scholen

44 binnen 5 km

IKC Het Spectrum
Basisonderwijs · 704 leerlingen
461m
Het Tangram
Basisonderwijs · 697 leerlingen
891m
Passe-Partout
Basisonderwijs · 419 leerlingen
920m

Veelgestelde vragen

Over Caprihof 19, Rotterdam

Is €680.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €680.000 ligt boven de mediaan van €527.500 in Nesselande, maar de gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €806.865. Met 135 m² is dit appartement groter dan gemiddeld (144 m²), dus de prijs per m² (€5.037) is iets hoger dan het buurtgemiddelde van €4.658. Het is een marktconforme vraagprijs voor een ruim appartement in een gewilde buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Nesselande?

Nesselande is goed bereikbaar: het treinstation ligt op 3,7 km afstand, en er zijn meerdere buslijnen in de buurt. Ook de snelwegen zijn dichtbij, al worden specifieke routes niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is 1.221, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 60% van de woningen label A en 40% label A+. Omdat het appartement uit 2007 stamt, is de kans groot dat het een zuinig label heeft, maar exacte informatie moet bij de makelaar worden opgevraagd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IKC Het Spectrum ligt op 461 meter, Het Tangram op 891 meter en Passe-Partout op 920 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij, zoals op 0,7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3 km afstand.

Hoe veilig is Nesselande?

Nesselande wordt door bewoners als veilig ervaren. Een review noemt het een 'veilige en kindvriendelijke wijk'. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 381, maar zonder context is dat lastig te duiden. De sfeer op straat is rustig, en er wordt vriendelijk gegroet.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Nesselande?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Nesselande is 73 dagen. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Dit appartement staat nu te koop, maar hoe lang het al te koop staat, is niet bekend.