Een appartement op hoog niveau in Amstel III
Dit appartement op de 23e verdieping van een gebouw aan de Hogehilweg kijkt uit over de omgeving, met vrij uitzicht en een ligging aan rustig water. Met 102 vierkante meter woonoppervlak volgens de BAG-registratie en 103 vierkante meter volgens de makelaar, is het een ruim opgezet appartement. De vraagprijs van 713.000 euro ligt boven het gemiddelde van de appartementen in Amsterdam, maar de prijs per vierkante meter is met 6.922 euro vergelijkbaar met het buurtgemiddelde van 6.903 euro. De woning wordt aangeboden voor 713.000 euro.
Een woning met veel licht en uitzicht
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. De woning is volledig geïsoleerd en heeft door de gehele woning vloerverwarming, wat bijdraagt aan het wooncomfort. Het appartement heeft een balkon en een parkeerkelder voor de auto. Het is gemeentelijk eigendom belast met erfpacht, met een jaarlijkse canon van 1.628 euro. De woning wordt aangeboden sinds eind maart 2026.
Leven in Amstel III deel A/B-Noord
Met ruim 1.100 inwoners is dit een buurt die vooral jonge mensen trekt: bijna twee derde is tussen de 25 en 45 jaar. Bewoners van de buurt Amstel III deel A/B-Noord geven hun gemeente gemiddeld een 7,4. Een bewoner noemt het "calm, safe and green" en woont er al meer dan zes jaar, een ander waardeert de rust en het groen, maar ergert zich aan de rommel bij de vuilcontainers. De buurt is nog volop in ontwikkeling, met steeds meer horeca en voorzieningen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de AH to go op ongeveer 600 meter of de Lidl op nog geen kilometer afstand. Basisschool IKC Metropool zit vrijwel naast de deur, op 22 meter. De apotheek Hondsrugpark is om de hoek, op 224 meter, en de huisarts zit in het gezondheidscentrum Holendrecht op 1,3 kilometer. Het treinstation Amsterdam Bijlmer ArenA ligt op 634 meter, en bushaltes met lijnen 120, 326 en N85 zijn op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt met dit OV-netwerk goede verbindingen.
Risico-indicaties op adresniveau
De risicodata op adresniveau geven een gemengd beeld: de geluidsbelasting van wegverkeer ligt met 55 dB boven de norm, terwijl spoor-, vlieg- en industriegeluid onder de norm blijven. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem veen en daarmee gevoelig voor zetting. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, en het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij. De advertentie vermeldt geen bouwjaar, waardoor de leeftijd van het gebouw niet bekend is.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Hogehilweg 12B117, Amsterdam
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van 713.000 euro ligt boven het gemiddelde van 636.962 euro voor koopwoningen in Amstel III deel A/B-Noord. De prijs per vierkante meter is met 6.922 euro echter vrijwel gelijk aan het buurtgemiddelde van 6.903 euro. In de buurt staan 68 koopwoningen te koop, met een prijsspreiding van 315.000 tot 1,5 miljoen euro.
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning is volledig geïsoleerd en heeft door de gehele woning vloerverwarming. Er is een balkon aanwezig en een parkeerkelder voor de auto. Het appartement ligt op de 23e verdieping met vrij uitzicht, aan rustig water en in een woonwijk.
Hoe zit het met de erfpacht van deze woning?
De woning is gemeentelijk eigendom belast met erfpacht. De jaarlijkse canon bedraagt 1.628 euro. Dit betekent dat je naast de aankoopprijs jaarlijks dit bedrag aan de gemeente betaalt voor het gebruik van de grond. De erfpachtvoorwaarden kunnen van invloed zijn op de totale woonlasten.
Wat is de geluidsbelasting rondom dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer ligt met 55 dB boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai (44 dB), vliegverkeer (47 dB) en industriegeluid (50 dB) blijven onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen bij de woning zelf. Het appartement ligt op de 23e verdieping, wat de ervaring kan beïnvloeden.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Basisschool IKC Metropool zit op 22 meter afstand, en de apotheek Hondsrugpark op 224 meter. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn AH to go op 634 meter en Lidl op 877 meter. De huisarts zit in Gezondheidscentrum Holendrecht op 1,3 kilometer. Treinstation Amsterdam Bijlmer ArenA ligt op 634 meter, en er zijn meerdere bushaltes met lijnen 120, 326 en N85 op loopafstand.
Hoe is de buurt Amstel III deel A/B-Noord?
De buurt telt ruim 1.100 inwoners, waarvan bijna twee derde tussen de 25 en 45 jaar oud is. Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,4. Een bewoner noemt de buurt "calm, safe and green" en woont er al meer dan zes jaar. Een ander waardeert de rust en het groen, maar stoort zich aan zwerfafval bij de vuilcontainers.
Waarom staat er geen bouwjaar in de advertentie?
Het bouwjaar staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit veld niet gepubliceerd. Het adres zelf is wel volledig, dus de locatie- en buurtgegevens kloppen. Zonder bouwjaar is het niet mogelijk om iets te zeggen over de leeftijd van het gebouw of de bouwstijl.
Wat is het energielabel van deze woning?
Het energielabel van deze woning is A+++, een zuinig label. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd en heeft door de gehele woning vloerverwarming. In de buurt heeft 100 procent van de koopwoningen een energielabel A of hoger, en 98,4 procent van de woningen is gebouwd na 2010.





