Een nieuw appartement aan de Hogehilweg
Dit appartement op de 12e woonlaag aan de Hogehilweg is onderdeel van een nieuwbouwproject in Amstel III deel A/B-Noord. Met een vraagprijs van €739.000 is het een van de appartementen in Amsterdam die nu te koop staan. De woning is pas sinds 26 maart 2026 aangeboden. In de buurt staan 68 koopwoningen te koop, met een gemiddelde vraagprijs van €636.962.
Een woning met vrij uitzicht
Deze advertentie vermeldt geen bouwjaar. Daardoor is niet te zeggen hoe oud het pand precies is. Het appartement heeft 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers, en 1 badkamer. Je woont op één woonlaag met een inhoud van 285 m³. De woning is volledig geïsoleerd en heeft door de hele woning vloerverwarming met een warmte terugwininstallatie. Buiten is er een zonneterras, een balkon en een parkeerkelder. De ligging is aan een park, aan een rustige weg, in een woonwijk met vrij uitzicht.
Leven in Amstel III deel A/B-Noord
Met ruim 1.100 inwoners is dit een buurt die vooral jonge mensen trekt: 63% is tussen de 25 en 45 jaar. Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,4. Een bewoner noemt het "Calm, green and evolving" en zegt: "It's calm, safe and green, and although it could still improve and could get more support from the local government, it's still affordable (compared to the rest of the city) and constantly changing for the better." Een ander waardeert "een hele fijne, rustige buurt met veel groen en geweldige bomen die verkoeling en ontspanning bieden". De buurt Amstel III deel A/B-Noord heeft 275 woningen, waarvan bijna alle na 2010 zijn gebouwd.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de AH to go op 635 meter of de Lidl op 879 meter. Voor schoolgaande kinderen is IKC Metropool op 23 meter, en de Amsterdam International Community School op 753 meter. De huisarts zit in Gezondheidscentrum Holendrecht op 1,3 kilometer, de apotheek Hondsrugpark op 231 meter. Met de bus ben je zo weg: halte Gebouw Atlas op 145 meter met lijn N85, en halte Karspeldreef op 173 meter met lijnen 120 en 326. Het treinstation Amsterdam Bijlmer ArenA ligt op 634 meter. De gemeente Amsterdam biedt daarmee goede verbindingen.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er openbare risicogegevens op adresniveau. De geluidsbelasting van wegverkeer is 56 dB Lden, boven de geluidsnorm. Spoorweglawaai, vliegverkeer en industrie blijven onder de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem veen en gevoelig voor zetting. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, en het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050. Ook hittestress is gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Aanbod en bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Hogehilweg 12B67, Amsterdam
Wat kost dit appartement?
De vraagprijs is €739.000. Het appartement heeft een woonoppervlakte van 109 m² volgens de makelaar, wat neerkomt op €6.780 per vierkante meter. In de buurt staat een gemiddelde vraagprijs van €636.962 voor koopwoningen. De woning is sinds 26 maart 2026 te koop.
Hoe is de woning ingedeeld?
Het appartement heeft 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers, en 1 badkamer. Je woont op één woonlaag, de 12e verdieping, met een inhoud van 285 m³. De woning heeft een zonneterras, een balkon en een parkeerkelder. De ligging is aan een park, aan een rustige weg, in een woonwijk met vrij uitzicht. De woning is volledig geïsoleerd en heeft door de hele woning vloerverwarming met een warmte terugwininstallatie.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is A++, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd en heeft vloerverwarming met een warmte terugwininstallatie. Het label zegt niets over de bouwkundige staat verder, maar het is een gunstig uitgangspunt voor je maandelijkse lasten.
Hoe zit het met geluidsoverlast in de buurt?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 56 dB Lden, boven de geluidsnorm. Spoorweglawaai (43 dB), vliegverkeer (47 dB) en industrie (50 dB) blijven onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen bij de woning zelf. Het appartement ligt aan een rustige weg, maar de buurt ligt wel in de buurt van verkeersaders.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata. De bodem bestaat uit veen, dat gevoelig is voor zetting. Dat betekent dat er kans is op verzakking, maar het risico wordt als laag ingeschat. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Boodschappen kun je doen bij de AH to go op 635 meter of de Lidl op 879 meter. Voor kinderen is IKC Metropool op 23 meter en de Amsterdam International Community School op 753 meter. De huisarts zit in Gezondheidscentrum Holendrecht op 1,3 kilometer, de apotheek Hondsrugpark op 231 meter. Het treinstation Amsterdam Bijlmer ArenA ligt op 634 meter.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
De dichtstbijzijnde bushalte is Gebouw Atlas op 145 meter, met lijn N85. Op 173 meter ligt halte Karspeldreef met lijnen 120 en 326. Het treinstation Amsterdam Bijlmer ArenA ligt op 634 meter. Daarmee ben je snel op verschillende plekken in de stad en regio. De buslijnen verbinden de buurt met omliggende wijken en het centrum.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
De makelaar heeft het bouwjaar niet gepubliceerd. Daardoor is niet te zeggen hoe oud het pand precies is. Het adres zelf is wel volledig, dus locatie- en buurtgegevens kloppen. De overige kenmerken, zoals kamers, oppervlakte en energielabel, zijn wel vermeld. Het bouwjaar staat niet in de advertentie.
Hoe is de buurt qua bevolking?
Amstel III deel A/B-Noord heeft 1.150 inwoners, waarvan 63% tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn weinig kinderen (10%) en weinig 65-plussers (0%). De meeste huishoudens zijn eenpersoonshuishoudens (64%). Het is een jonge, dynamische buurt met veel nieuwbouw. Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,4.





