Een appartement op hoog niveau in Amstel III
Op de 21e verdieping van een appartementencomplex aan de Hogehilweg 12B109 in Amsterdam vind je dit appartement van 103 vierkante meter. Het is een rustige plek met uitzicht over het water en de wijk, en de woning is volledig geïsoleerd. De vraagprijs is 709.000 euro. Deze advertentie vermeldt geen bouwjaar, waardoor je die informatie niet uit de listing kunt halen. Het appartement wordt aangeboden voor 709.000 euro, vergelijkbaar met andere appartementen in Amsterdam.
De woning zelf
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning heeft een balkon en een parkeerkelder, en is voorzien van vloerverwarming door de hele woning. Het is gemeentelijk eigendom belast met erfpacht van 1.490 euro per jaar. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 101 vierkante meter, terwijl de makelaar 103 vierkante meter opgeeft.
Een jonge, groene buurt
Met ruim 1.100 inwoners is dit een buurt die vooral jonge mensen trekt: 63 procent is tussen de 25 en 45 jaar. Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,4. Een bewoner noemt het "calm, safe and green", een ander zegt: "Een hele fijne, rustige buurt met veel groen en geweldige bomen die verkoeling en ontspanning bieden." De buurt Amstel III deel A/B-Noord is de afgelopen jaren flink veranderd, met meer horeca en jonge gezinnen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de AH to go op 634 meter of de Lidl op 875 meter. Basisschool IKC Metropool zit op 23 meter, en de dichtstbijzijnde apotheek is Apotheek Hondsrugpark op 218 meter. De huisarts zit in Gezondheidscentrum Holendrecht op 1,3 kilometer. Buslijn N85 stopt bij Gebouw Atlas op 158 meter, en treinstation Amsterdam Bijlmer ArenA ligt op 634 meter. De gemeente Amsterdam biedt met 35 supermarkten binnen vijf kilometer veel keuze.
Risico-indicaties op adresniveau
De risicodata op adresniveau geven een indicatie van het gebied, geen inspectie van deze woning. De geluidsbelasting van wegverkeer is 53 dB Lden, boven de norm; spoorweglawaai, vliegverkeer en industrie blijven onder de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem veen en daarmee gevoelig voor zetting. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, en het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Hogehilweg 12B109, Amsterdam
Wat is de vraagprijs van dit appartement?
De vraagprijs is 709.000 euro. De prijs per vierkante meter is 6.883 euro, gebaseerd op de opgave van de makelaar van 103 vierkante meter. De woning staat sinds 29 maart 2026 te koop.
Hoe is het appartement ingedeeld?
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning heeft een balkon en een parkeerkelder. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 103 vierkante meter, terwijl de BAG-registratie 101 vierkante meter aangeeft. De inhoud is 300 kubieke meter.
Hoe zit het met het funderingsrisico?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, volgens openbare risicodata van de Klimaateffectatlas. De bodem bestaat uit veen, dat gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkten zijn AH to go op 634 meter en Lidl op 875 meter. Basisschool IKC Metropool zit op 23 meter, en de apotheek op 218 meter. De huisarts zit in Gezondheidscentrum Holendrecht op 1,3 kilometer. Treinstation Amsterdam Bijlmer ArenA ligt op 634 meter.
Hoe is de buurt Amstel III deel A/B-Noord?
De buurt heeft ruim 1.100 inwoners, waarvan 63 procent tussen de 25 en 45 jaar is. Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,4. Een bewoner noemt de buurt "calm, safe and green", een ander waardeert het groen en de rust. De buurt is de afgelopen jaren veranderd met meer horeca en jonge gezinnen.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
De makelaar heeft het bouwjaar niet gepubliceerd in de advertentie. Daardoor ontbreekt die informatie. Het adres zelf is wel volledig, dus locatie- en buurtgegevens kloppen. Andere kenmerken zoals het energielabel A+++ en de indeling zijn wel vermeld.





