Appartement te koop: Raoul Wallenbergstraat 173, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenRaoul Wallenbergstraat 173

Raoul Wallenbergstraat 173

F-buurt, Amsterdam

€ 729.000
Buurt F-buurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 124m²
124m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 245m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de F-buurt

Dit appartement aan de Raoul Wallenbergstraat voelt met 124 m² lekker ruim. Het is gebouwd in 2010 en heeft energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €729.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt F-buurt

De F-buurt is een levendige wijk in Amsterdam. Een bewoner zegt: "ik vind mijn buurt kwa mijn ervaring goed omdat alle primaire voorzieningen zoals supermarkten, tandartsen of ziekenhuizen gewoon in de buurt zijn en goed bereikbaar zijn." Een ander noemt dat de veiligheid beter kan, maar dat er ook goede mensen wonen. De buurt F-buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (245 m) of de Vomar twee straten verder (313 m). Ook de Lidl is op loopafstand (594 m). Kinderen kunnen naar de Shri Laksmi School (146 m) of basisschool De Polsstok (512 m). Voor voortgezet onderwijs zijn TASC Amsterdam (452 m) en OSB Amsterdam (543 m) dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder All in Housing B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 729.000
Prijs per m²€ 5.879
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte1250m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtF-buurt
WijkAmsterdamse Poort en omgeving
GemeenteAmsterdam

Locatie

Raoul Wallenbergstraat 173, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
Emely
19-02-2025
inclusief

ik vind mijn buurt kwa mijn ervaring goed omdat alle primaire voorzieningen zoals supermarkten, tandartsen of ziekenhuizen gewoon in de buurt zijn en goed bereikbaar zijn. Gebaseerd op de mensen vind ik het middelmatig omdat sommige best asociaal kunnen zijn dat ze bijvoorbeeld hun groep overal gooien maar er zitten nog wel goeie tussen. Als laatst gaat het met afval wel goed, los van dat er natuurlijk regelmatig troep op straat word gegooid word t wel opgeruimd door vuilnismannen maar het zou goed zijn als er wat vaker straatvegers komen omdat het anders maar blijft opstapelen

6.6
Cheyenne
15-10-2023
Veiligheid

Veiligheid kan wel wat beter, heel veel junkies en mannen die gevaarlijk gedrag vertonen vooral in de poort en richting de arena.. heel jammer als vrouw zijnde of jong kind die gewoon wilt spelen of eten wilt halen. Heel veel dakloze maken gebruik van de openbare “waterfonteintjes” wat helemaal niet erg is maar gezien het feit dat ze waarschijnlijk niet douchen of hun handen wassen is het niet bepaald hygiënisch om met je gezicht of handen directe contact te maken met de kraan..

Buurt statistieken

Gegevens uit F-buurt

Inwoners4.350
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit F-buurt

Woningvoorraad1.933