Appartement te koop: Markendaalseweg 28E4, Breda
KopenBredaAppartementenMarkendaalseweg 28E4

Markendaalseweg 28E4

City, Breda

€ 565.000
Buurt City, BredaBekijk buurt
Albert Heijn op 124m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Breda

Dit appartement aan de Markendaalseweg 28E4 ligt midden in de levendige binnenstad van Breda. Met 104 vierkante meter woonoppervlak biedt het flink wat ruimte, verdeeld over een slimme indeling. Het is gebouwd in 2008, dus je profiteert van moderne bouwtechnieken en een frisse uitstraling. De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een appartement van dit formaat op deze toplocatie. Vergelijk het met andere appartementen in Breda om een goed beeld te krijgen.

City: een bruisende buurt

De buurt City is het kloppende centrum van Breda, met een mix van winkels, horeca en cultuur. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,38. Een bewoner zegt: "Pluspunt alles in de buurt en minpuntje geen auto voor de deur parkeren." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Het is een dichtbevolkte, zeer stedelijke omgeving met een hoge voorzieningendichtheid. Meer weten? Bekijk de buurt City.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die op nog geen twee minuten lopen zit. Ook een Coop en Ekoplaza zijn om de hoek te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kbs De Weerijs (op loopafstand) en Nutsbasisschool Boeimeer (tien minuten lopen). Het station Breda is ongeveer een kwartier lopen. De gemeente Breda biedt een compleet pakket aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GB Makelaars. Het is een van de drie beschikbare koopwoningen in de buurt City.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 5.433
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte1045m²
Bouwjaar2008
BuurtCity
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Markendaalseweg 28E4, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
DJ
13-10-2023
Beste plek

Pluspunt alles in de buurt en minpuntje geen auto voor de deur parkeren

Buurt statistieken

Gegevens uit City

Inwoners2.730
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit City

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 45
124m
Albert Heijn
Haagdijk 108
196m
Coop
Karnemelkstraat 13
276m

Scholen

71 binnen 5 km

De Singel SO
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
320m
Kbs De Weerijs
Basisonderwijs · 155 leerlingen
647m
Nutsbasisschool Boeimeer
Basisonderwijs · 198 leerlingen
938m

Veelgestelde vragen

Over Markendaalseweg 28E4, Breda

Is €565.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €565.000 ligt onder de mediaanprijs van €695.000 voor koopwoningen in de buurt City. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €5.873, terwijl dit appartement 104 m² groot is. Dat komt neer op ongeveer €5.433 per m², wat iets lager is dan het buurtgemiddelde. De prijs lijdaarmee marktconform, zeker gezien de centrale ligging en het moderne bouwjaar.

Hoe is de parkeersituatie in de buurt?

In de buurt City is parkeren een uitdaging, zoals een bewoner aangeeft: "minpuntje geen auto voor de deur parkeren." De binnenstad is autoluw en veel straten hebben betaald parkeren of een vergunningenstelsel. Openbaar vervoer en fietsen zijn hier goede alternatieven.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt City heeft 20% van de koopwoningen energielabel A+, 40% label B en 40% label D of lager. Omdat het appartement uit 2008 stamt, is de kans groot dat het een relatief zuinig label heeft, maar check dit altijd bij de makelaar.

Hoeveel kamers heeft het appartement?

Het aantal kamers en slaapkamers is niet gespecificeerd in de beschikbare gegevens. Met 104 m² woonoppervlak is het aannemelijk dat er meerdere kamers zijn, maar voor exacte informatie kun je het beste contact opnemen met GB Makelaars of de plattegrond bekijken op Funda.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt City is zeer centraal gelegen met een overvloed aan winkels, restaurants en culturele voorzieningen. Binnen vijf minuten lopen vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn en Coop. Ook zijn er basisscholen en een treinstation op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is met 4.363 adressen per km² zeer hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving met alles binnen handbereik.

Hoe veilig is de buurt City?